ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРІНВЕСТБУД» оголошує конкурс на закупівлю послуг з технічного нагляду

1. Загальна інформація

З метою отримання послуг з технічного нагляду ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРІНВЕСТБУД» оголошує конкурс. Це оголошення є запрошенням на участь у конкурсі на закупівлю послуг з технічного нагляду на об’єкті будівництва «Реконструкція будівлі дитячого закладу дошкільної освіти (зі збереженням функцій) та будівництво багатоповерхового житлового будинку за адресою: просп. Перемоги, 72 у м. Києві».

2. Мета та предмет конкурсу.

Метою конкурсу є пошук підрядника, що забезпечить організацію та здійснення технічного нагляду на Об’єкті будівництва відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.07.2007 року № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури».

3. Термін надання послуг

До прийняття в експлуатацію Об’єкту будівництва у визначеному законодавством порядку.

4. Умови та спосіб оплати

На підставі укладеного договору, 100% післяоплата за фактично надані послуги.

5. Порядок надання конкурсної пропозиції

Для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків, інші документи за наявності). Конкурсна пропозиція щодо вартості послуг має міститися на бланку/аркуші із актуальними реквізитами, контактними телефонами, електронними адресами.

6. Умови участі та вимоги до учасників

До участі у конкурсі запрошуються юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які мають підтверджений досвід по наданню послуг з технічного нагляду та відповідають вимогам відповідно до Порядку проведення професійної атестації відповідних виконавців окремих робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 року №554 та ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність».

7. Місце та термін надання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції приймаються до 13 грудня 2019 року включно шляхом направлення листа на електронну адресу замовника: uibdus@gmail.com

8. Додаткова інформація

Замовник залишає за собою право вести переговори щодо умов замовлення (ціна, повнота послуг тощо) з виконавцем.

Номер телефону для довідок: (044) 253-32-46