Президент взяв участь у відкритті реконструйованої дороги Спаське – Вилкове


Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області взяв участь у церемонії відкриття реконструйованої ділянки дороги Т-16-28 (М-15) село Спаське – місто Вилкове.

«З чого починається життя? З дороги. Бо є дорога – є робота, є туристи, є можливість вивести врожай, є можливість залучити інвестиції», - сказав Президент.

Глава держави нагадав, що до 2016 року будівництво дороги навіть не розпочиналось: «Раніше тут дороги не було. А зараз ми подивилися – виглядає, ну як не в Україні».

Президент зазначив, що нині робиться все, щоб кардинально змінити думку про нашу державу в світі: будуються дороги, підвищується заробітна плата, до кінця року планується підвищення пенсії. За його словами, в питанні будівництва доріг навели порядок: почали поступати гроші, почались роботи, відбуваються чесні та прозорі тендерні процедури, електронні закупівлі.

«Ми цього року збудували і збудуємо вдвічі більше доріг, ніж у минулому. Ми виділимо кошти набагато більше, ніж у минулому. Ми будемо розвивати не лише цю дорогу, а й всю мережу», - сказав Петро Порошенко та додав, що Одеська область – найбільша область в Україні за територією, а тому вона потребує найбільше доріг.

Президент також висловився за збільшення туристичної інфраструктури. «Більше має бути місць, де можна зупинитися. Для чого? Витратити гроші, і таким чином дати роботу місцевим». Глава держави зауважив, що буде рекламувати Вилкове на всіх шпальтах міжнародних видань: «Дельта Дунаю, українська Венеція, відомий дунайський оселедець. Але найголовніше – це гостинні люди. Дружний, гостинний, працьовитий, український народ».

Президент поспілкувався з мешканцями Вилкового та прилеглих населених пунктів. Місцевий мешканець Даниїл Крюков подарував Петру Порошенку на знак поваги та на згадку про відвідування Вилкового символ міста – смоляний човен.

Загальна протяжність автомобільної реконструйованої дороги складає 44,7 км. Автомобільна дорога була побудована в 1940-1950 роках, проходить територією Кілійського та Татарбунарського районів Одеської області. Дорога є туристичним маршрутом, з’єднує місто Вилкове з основною транспортною магістраллю півдня Одещини – автодорогою державного значення М-15 Одеса-Рені.

Останні ремонтні роботи на окремих ділянках виконувались в 2010 році. Внаслідок збільшення інтенсивності руху великовагового транспорту відбулося руйнування покриття, була втрачена несуча здатність покриття. На окремих ділянках дорожній одяг було зруйновано по всій ширині проїзної частини, також була відсутня дорожня розмітка та частково відсутні дорожні знаки.

Загальна договірна вартість поточного середнього ремонту склала 235,686 млн грн. Зокрема, були проведені роботи з відновлення основи дорожнього одягу, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів покриття, роботи з упорядкування узбіч.


01024, м. Київ,

вул. Банкова, 3

Телефон: (044) 253-32-46

Факс: (044) 253-32-46

Електронна пошта: 

uibdus@gmail.com

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
Надіслати повідомлення
дп укрінвестбуд ДП "УКРІНВЕСТБУД"

Офіційне

інтернет-представництво Президента України

дп укрінвестбуд ДП "УКРІНВЕСТБУД"

Державне управління справами

© 2017 Офіційний веб-сайт Державного підприємства "УКРІНВЕСТБУД"