Проекти на стадії реалізації:

Житловий комплекс «Причал 8»

м. Київ, вул. Канальна, 8

 

У бурхливому морі мегаполісу з’явився причал. «Причал 8» - місце, де ви пришвартуєтесь для спокійного та комфортного життя. Власний пляж на березі мальовничого озера та облаштована набережа, вишукані архітектурні лінії будинків, зручні планування квартир і все це не виїжджаючи зі столиці

 

Житловий комплекс класу «комфорт+» розташовано в Дарницькому районі Києва біля озера Корольок за адресою Канальна, 8. Це мальовничі місця зі старими вербами, що схилились над водою.

 

Люди завжди повертаються додому, де на них чекають та люблять. Житловий комплекс «Причал 8» стане саме таким місцем, куди ви радо повертатиметесь щодня.

Житловий будинок «Concordia»

м. Київ, вул. Кудрявська, 45

 

Житловий комплекс «Козацький»

м. Київ, вул. Гарматна, 38

 

Новий житловий комплекс порадує своїх майбутніх мешканців абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загальної концепції забудови до найдрібніших продуманих деталей. 

Всі технічні рішення в ЖК «Козацький» будуть виконані у повній відповідності зі стандартами інженерного оснащення сучасних житлових будівель, а внутрішня сучасна інфраструктура забезпечить максимальний комфорт і безпеку його жителям, максимально позбавивши від дрібних побутових проблем.

Новобудова розташувалася в Солом`янському районі Києва – достатньо молодому районі, але який не поступається у розвитку іншим районам міста. Підтвердженням цього є те, що поряд з новим житловим комплексом знаходяться важливі транспортні артерії – проспект Космонавта Комарова, та вулиця Борщагівська. ЖК «Козацький» буде побудовано безпосередньо на вулиці Гарматній 38, у 3х хвилинах пішої прогулянки від парку «Орлятко». Поруч є багато закладів соціально-культурного призначення, ВУЗів, та інших необхідних установ.

Житловий комплекс «HAPPY HOUSE»

м. Київ, просп. Перемоги, 72

 

Треба врахувати багато різних чинників, аби досягти головної мети про щасливе та гармонійне життя вашої родини. Саме для тих, хто вважає сімейні цінності найважливішими, ми будуємо Happy House.

Happy House буде облаштований зручною інфраструктурою для дітей та їхніх батьків. На першому поверсі будинку працюватиме дитячий садок, центр дитячого розвитку, клініка, сімейне кафе, мама hub. Поряд з будинком буде обладнано сучасний майданчик, спостерігати за яким ви зможете зі свого смартфону. Поки дитина грає з друзями, ви можете займатися своїми справами та не хвилюватися за її безпеку. 

Житловий комплекс «Шевченківський»

м. Київ, вул. Золотоустівська, 27

 

Житловий комплекс «Шевченківський» — новий проект від Української Державної будівельної Корпорації «Укрбуд», що зручно розташувався у середмісті Києва. Сучасна новобудова з великою прибудинковою територією,  зонами відпочинку та дитячими майданчиками доповнює та прикрашає Шевченківський район міста. Розвинена інфраструктура якого є значною перевагою при остаточному ухваленні рішення про купівлю квартири. 

Окрім того, ЖК «Шевченківський» відрізняється від інших новобудов столиці сучасними плануваннями квартир, високою якістю будівництва та архітектурою, що повністю відповідає стандартам житла підвищеної комфортності.

Житловий комплекс «Теремки»

м. Київ, вул. Академіка Заболотного, 15

 

ЖК «Теремки» – це ідеальне місце для спокійного і комфортного життя. Дитячі та спортивні майданчики, фруктові та декоративні дерева, зелений газон, зручні лавочки, мотузковий парк – все це атрибути затишку та комфорту майбутнього комплексу «Теремки». А ще на перших поверхах будинків розмістяться: салон краси, аптека, банківське відділення, медичний заклад зі стоматологічним кабінетом, юридична консультація, продуктовий магазин, фітнес-клуб, центр розвитку дитини, школа іноземних мов. Крім того, у «Теремках» працюватиме державний дитячий садок. У складі комплексу «Теремки» заплановане будівництво підземного паркінгу, обладнаного сучасними системами пожежогасіння, вентиляції та охорони 24/7.

01024, м. Київ,

вул. Банкова, 3

Телефон: (044) 253-32-46

Факс: (044) 253-32-46

Електронна пошта: 

uibdus@gmail.com

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
Надіслати повідомлення
дп укрінвестбуд ДП "УКРІНВЕСТБУД"

Офіційне

інтернет-представництво Президента України

дп укрінвестбуд ДП "УКРІНВЕСТБУД"

Державне управління справами

© 2017 Офіційний веб-сайт Державного підприємства "УКРІНВЕСТБУД"